15. 6. 2019

Online redaktor krimi rubriky a zahraničního zpravodajství

Do redakčního týmu integrovaného newsroomu Blesk/Aha hledáme zkušeného/zkušenou kolegu/kolegyni se všeobecným přehledem a se zájmem o zpracovávání politických a krimi témat.

Náplň práce:

  •      – přináší a zpracovává vlastní témata – zpravodajství, kauzy, příběhy;
  •      – pracuje se zpravodajskými agenturami a jinými informačními zdroji; využívá sociálních sítí;
  •      – tvoří články, zpracovává foto a video obsah;
  •      – komunikuje a spolupracuje v rámci redakce integrovaného newsroomu.

Co požadujeme:

  •      – minimální roční praxi v online médiích (ve zpravodajství – výhodou);
  •      – perfektní znalost českého jazyka;
  •      – znalost alespoň jednoho cizího jazyka na pokročilé úrovni;
  •      – spolehlivou, kreativní a zodpovědnou osobu s proaktivním přístupem;
  •      – velmi dobrou práci s internetovými zdroji a se soc. sítěmi;
  •      – nadšení pro redaktorskou práci; uvítáme nápaditost.

Nabízíme:

  •      – profesionální zázemí newsroomu nejčtenějšího deníku na českém trhu;
  •      – dobré platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity (5 dní dovolené navíc, e-stravenky, další benefity ve formě cafeterie);
  •      – notebook, telefon s daty;
  •      – práci v pracovním poměru s možností nástupu ihned;
  •      – pracoviště: Praha 7 – Holešovice.

V případě zájmu nás kontaktujte na veronika.sicnerova@cncenter.cz

Více zde: https://syndikat-novinaru-cr-z-s.webnode.cz/inzerce/nabidka/