24. 8. 2016

OK Klub SN ČR pořádá zajímavou prohlídku budovou Svobodné Evropy

Otevřený klub SNČR pořádá v pátek 16. září 2016 od 10:30 hodin prohlídku s odborným průvodem budovou RFE v Praze, Vinohradská 1201/159, Žižkov, Praha 10. Budova je pozoruhodným a významným dílem soudobé bezpečnostní a pevnostní architektury a ukázkou použití nejmodernějších technologií a materiálů ve vybavení interierů a zařízení pracovišť. Akce je vhodná pro novináře, další pracovníky medií a další, kteří mají o téma zájem.

Účastnit se mohou studenti žurnalistiky, zájemci o soudobou architekturu a o moderní a kosmické stavební materiály a technologie. Doba prohlídka je přibližně jedna hodina, skončíme v závodní jídelně, kde je možno se chutně najíst a občerstvit za běžně obvyklé restaurační ceny.

Z důvodů přísných bezpečnostních opatření platných pro vstup cizích osob do objektu doporučujeme nenosit sebou na prohlídku větší počet zavazadel a zbraně. Návštěvník je povinen při vstupu předložit průkaz totožnosti: buď občanský průkaz, nebo pas.

Zájemci se mohou přihlásit nejpozději do pondělka 12. září 2016 na adrese: fffadvertising@volny.cz. Do přihlášky uveďte jméno, příjmení a č. dokladu totožnosti, který pak mějte při vstupu do budovy RFE s sebu. Maximální počet účastníků je 20 osob.

Sraz zájemců, kterým bude účast ve skupině potvrzena, je v pátek 16. září 2016 v 10:15 před vchodem do objektu. Pokud bude vyšší počet zájemců, můžeme uspořádat v pozdějším letošním termínu opakování akce.

OK Klub se předem na zájemce moc těší!