26. 2. 2019

Redaktor/ka společnosti Blesk.cz

Máš přehled o domácím a zahraničním společenském dění a hledáš změnu? Do našeho týmu Blesk.cz hledáme posilu na pozici redaktor/ka showbyznysu.

Náplň práce:

  • tvorba reportáží (video + články) ze společenských akcí (večírky, módní přehlídky apod.);
  • přinášení vlastních témat;
  • překlady showbyznysových zpráv ze zahraničí;
  • vybírání obrazových materiálů – práce s fotografiemi;
  • komunikace a kooperace s redaktory v rámci integrovaného newsroomu.

Požadujeme:

  • výborný přehled v domácím a zahraničním společenském dění;
  • zapálení a ambici pro práci pod nejsilnější značkou na trhu;
  • na internetu se musí cítit jako ryba ve vodě (rychlé webové zpravodajství, vnímání novinek, pokročilá znalost sociálních sítě);
  • výbornou znalost českého jazyka;
  • znalost AJ, další jazyk výhodou;
  • cit pro detail, kreativitu;
  • flexibilitu, výborné komunikační schopnosti;
  • praxe v médiích (na podobné pozici) výhodou.

Nabízíme:

  • HPP s nástupem ihned;
  • dynamickou a atraktivní práci v mladém kolektivu;
  • zaměstnanecké benefity (5 dní dovolené navíc, e-stravenky, cafeterie, multisport karta);
  • práci na platformě nových médií;
  • možnost být členem týmu jednoho z nejrychleji rostoucího média na českém trhu;
  • zázemí stabilní mediální společnosti;
  • odpovídající platové ohodnocení.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail veronika.sicnerova@cncenter.cz

Více zde: https://syndikat-novinaru-cr-z-s.webnode.cz/inzerce/nabidka/