18. 10. 2018

Redaktor/ka zahraničního oddělení

o 5-ti členného redakčního týmu zahraničního oddělení integrovaného newsroomu Blesk/Aha hledáme zkušeného/zkušenou kolegu/kolegyni se všeobecným přehledem a se zájmem zpracovávat světová politická a společenská témata.

Náplň práce:
*redaktorská a editorská činnost
*tvoří články pro tištěnou a online verzi deníku Blesk
*zpracovává zprávy ze světa politiky, vědy a techniky i ze showbyznysu
*vyhledává zajímavá aktuální zahraničí témata
*doplňuje texty vhodným fotomateriálem
*píše rozhovory a rubriky

Co požadujeme:
*prokazatelné zkušenosti s redaktorskou činností
*velmi dobrou znalost Aj a Nj (minimální úroveň B2)
*všeobecný přehled; velmi dobré povědomí o politickém a společenském dění
*nadšení pro redaktorskou práci; uvítáme nápaditost
*velmi dobrou práci s internetovými zdroji a se soc. sítěmi

Nabízíme:
*profesionální zázemí newsroomu nejčtenějšího deníku na českém trhu
*férovou odměnu a zaměstnanecké benefity (5 dní dovolené navíc, e-stravenky, další benefity ve formě cafeterie)
*nástup: 1. 12. 2018
*pracoviště: Praha 7 – Holešovice

Kontakt: personalni@cncenter.cz

Více zde: https://syndikat-novinaru-cr-z-s.webnode.cz/inzerce/nabidka/