27. 8. 2019

REDAKTOR ZAHRANIČNÍ RUBRIKY BLESK.CZ

Umíte perfektně anglicky, zajímají vás jazyky a baví vás svět a psaní? Pro web nejčtenějšího deníku v zemi hledáme kolegu na pozici redaktor zahraničí.

Náplň práce:

–          vyhledávání témat, která hýbou světem a trendují na sociálních sítích;

–          překlady textů ze zahraničních médií;

–          tvorba vlastních článků;

–          práce s fotkami a videem.

Požadujeme:

–          orientaci v zahraničním dění;

–          znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni;

–          bezchybnou znalost ČJ;

–          roční praxi v médiích (online výhodou);

–          další cizí jazyk výhodou;

–          flexibilitu, dynamičnost a nadšení pro práci v médiích.

Nabízíme:

–          zázemí a stabilitu úspěšné mediální společnosti;

–          zaměstnanecké výhody (5 dní dovolení navíc, e-stravenky, další benefity ve formě Cafeterie, MultiSport karta);

–          nástup možný ihned;

–          pracoviště: Praha 7-Holešovice.

Kontakt nikola.sugrova@cncenter.cz; www.cncenter.cz

Více zde: https://syndikat-novinaru-cr-z-s.webnode.cz/inzerce/nabidka/